SUNSET VİLLA A

Günlük 715 TL'den başlayan fiyatlar.

Sezonlara göre gecelik konaklama ücretleri değişmektedir.6 Kişi

3 Oda

4 Wc

 • Özel havuz
 • deniz manzaralı
 • SUNSET VİLLA A

       Bu lüks 3 yatak odalı villa, dağın beldesi Ovacık’ta yer almaktadır. Vadi, çevresindeki dağlar ve denizin Ölüdeniz’e bakan en güzel manzarasına sahiptir. Tesis muhteşem gün batımı manzarasına sahiptir.

  Zemin kat

  Bu muhteşem villanın tertemiz bahçeleri ve geniş havuz alanı bu otelin önündedir. Yan taraftaki ana kapı, solda küçük bir tuvalet ve ardından merdivenlerden oluşan mülk koridoruna çıkar.

  Sağda, beyaz parlak dolaplar ve siyah granit tezgah ile donatılmış aydınlık ve modern bir mutfak var. Fransız kapılar, vadinin muhteşem manzarasını sunan verandaya ve havuza açılmaktadır. Salon alanında ayrıca çift veranda kapısı vardır ve modern mobilyalarla donatılmıştır.

  Birinci kat

  Işıklı merdiven, her ikisi de duşlu modern banyolara sahip olan gömme dolaplarla tamamlanmış 2 çift kişilik yatak odasının bulunduğu 1. kata çıkar.

  İkinci kat

  Tesisin 2. katında, vadinin ve deniz manzaralı Ölüdeniz’in muhteşem manzaraları sunulmaktadır. Yine her ikisi de en-suite banyolu çift kişilik yatak odası vardır. Tüm yatak odaları balkonludur ve tesis tamamen klimalıdır.

 • VİLLA ÖZELLİKLERİ

  Özel havuz

  deniz manzaralı

Telefon
WhatsApp