SECOND CHAPTER VİLLA

Günlük 990 TL'den başlayan fiyatlar.

Sezonlara göre gecelik konaklama ücretleri değişmektedir.8 Kişi

4 Oda

3 Wc

 • açık plan mutfak
 • özel havuz
 • SECOND CHAPTER


       Ovacık'ın popüler bir bölgesinde yer alan bu güzel yepyeni 4 yatak odalı lüks villamız var. Ana otobüs güzergahına yakın konumu nedeniyle popülerdir ve dinlendirici bir tatil için mükemmeldir. Muhteşem dağ manzarası ve temiz havası ile tanınan bu villa, sadece 10 dakika uzaklıktaki sessiz Ovacık'a göre parti havasına sahip Hisarönü'ne sadece 5 dakika uzaklıktadır.

  Ünlü Mavi Lagün'e ve dünya standartlarında yamaç paraşütü sporuna ev sahipliği yapan popüler Ölüdeniz beldesi sadece 15 dakika uzaklıktadır. Fethiye en yakın kasabadır, dağdan sadece 15 dakika aşağıda ve tüm yıl boyunca açıktır. Fethiye, butik mağazaları, bankaları, restoranları ve barları ile eşsiz balık pazarı, tarihi kent merkezi ve işleyen limanını unutmayan çok kozmopolit bir havaya sahiptir.

  Bu villa açık plan yaşam alanından yararlanmaktadır ve 4 büyük yatak odası ve 3 banyodan oluşmaktadır. Villa, teras alanı ve özel havuz ile 600m2'lik geniş özel bir alana oturmaktadır.

  Bu yeni villa, açık plan mutfak, yemek ve oturma alanları ile hafif, modern ve havadardır. Bu katta bir de w.c var.

  Birinci ve ikinci katlara çıkan merdivenlerde 4 yatak odası ve 3 banyo bulunmaktadır. Her oda, bu sıcak yaz ayları için klimadan yararlanmaktadır. Bu villa, tüm aile için mükemmel bir tatil evidir.

 • VİLLA ÖZELLİKLERİ

  açık plan mutfak

  özel havuz

Telefon
WhatsApp