Havuzsuz Müstakil Ev Şevket

Havuzsuz Müstakil Ev Şevket

Fethiye Yanıklar bölgesinde bulunan Havuzsuz Müstakil Ev Şevket, zeytin ağaçları içerisinde yer almaktadır. Müstakil evimiz, doğa manzaralı olup, şehrin gürültüsünden uzak, sakin, huzurlu bir mevkide bulunmaktadır. 1 yatak odası bulunan villa müstakil evimiz, 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir ve yemyeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Fiyat olarak da oldukça uygundur. Denize araç ile yaklaşık 5 dakika mesafededir.

Girişte 550 TL hasar depozitosu alınmaktadır. Villada herhangi bir zarar, kırık, dökük olmadığı taktirde villa çıkışında tekrar size teslim edilecektir.
Rezervasyonlar ön ödemeli yapılıp, kalan ödeme villa girişinde alınacaktır.
Belirtilen sürenin altındaki konaklamalarda esktra ücret talep edilmektedir. Bu ücret temizlik ücretidir. 

Konaklama Kuralları

Misafirler villayı ya da herhangi bir konaklama yerini temiz kullanmak ile yükümlüdürler. Çalışır, sağlam durumda olan ve misafire teslim edilen herhangi bir eşyanın, mobilyanın, aracın hasarı durumunda misafirin villa çıkışı sağlanmadan hasar ödeneği alınacaktır. Misafirler konakladıkları yerin etrafındaki konaklayan komşulara karşı duyarlı olup, hassaslık göstermekle yükümlüdürler. Kanunen aykırı olan uyuşturucu, silah vs. gibi maddeler kesinlikle konaklama içerisine kabul edilmeyecektir. Aynı şekilde kanunen aranan kişi/kişileri konaklamada barındırmayacakalardır. Herhangi bir yasadışı iş, eylem, olay kabul edilmeyecektir. Misafir konakladığı süre boyunca kendi kusurundan oluşan muhtemel kazalardan, zararlardan, konaklamanın diğer bireylerinden de sorumludur. Eğer kiralama süresince belirtilen misafir sayısı maksimum misafir sayısından fazla ise konaklamadan ayrılması istenilecek ve ekstra ücret talep edilecektir.
Her tatil konutu açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istenecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir. Misafir ön rezervasyon işleminde vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt eder. Misafirin yanlış/eksik vermiş olduğu bilgilerden şirketimiz sorumlu değildir.

 

Daha fazla göster

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Havuzsuz
Internet – Wifi
Kettle
Klima
TV

Bahçe Bakımı
Elektrik
Gaz
Havuz Bakımı
Su

Havuzsuz Villa

Çıkış Saati: 10:00
Ek Misafir Kabul Edilemez.
Evcil Hayvan Giremez
Giriş Saati: 16:00
Sigara İçilmez

Aktiviteler
Araç Kiralama
Depozito
Ekstra Temizlik Ücreti
Havaalanı Transferi
Minimum Altı Konaklamada Ekstra Temizlik Ücreti
Rehberlik Hizmeti
Turlar

Depozito: 1000 TL

Kullanılabilirlik

  • Mevcut Değil
  • Mevcut

Konumu

Oy yok

Bir değerlendirme yazın

550.00 ₺ gecelik
07/02/2023
-
08/02/2023

Sahibi

admin

Üyelik tarihi: 2022

Özel Yüzme Havuzlu Villa Doğa

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
6 3 3 150m 2

Muhafazakar Korunaklı Villa Yaba 1

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
8 4 4 m 2

Evcil Hayvan İzinli Villa Dedekavak

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
4 2 2 60m 2

Muhafazakar Korunaklı Villa Olvido 2

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
6 2 2 85m 2