1.400.00 ₺
Rezervasyon Yap

Şehir Manzaralı Bungalow Dalaman

Muğla nın Dalaman ilçesinde yer alan ŞEHİR MANZARALI DALAMAN BUNGALOW, zirvede yer alan konumu ile yemyeşil çam ormanlarının arasındadır. Bir tarafı orman, bir tarafı şehir manzarası ile nefes kesici bir özelliğe sahiptir. Misafirleri için ücretsiz otoparkı bulunmaktadır. Evcil hayvanlarınız ile tatilinizi geçirebileceğiniz bu tesiste intenet ücretsizdir. Tesiste, tek odalı, iki odalı ve iki katlı dubleks olmak üzere üç farklı bungalow mevcuttur. Misafirlerin konaklamaları için oldukça idealdir. Her birinin ayrı ayrı manzarası bulunmaktadır.

Girişte 750 TL hasar depozitosu alınmaktadır. Bungalowda herhangi bir zarar, kırık, dökük olmadığı taktirde bungalow çıkışında tekrar size teslim edilecektir.
Rezervasyonlar ön ödemeli yapılıp, kalan ödeme bungalow girişinde alınacaktır.

Konaklama Kuralları

Misafirler villayı ya da herhangi bir konaklama yerini temiz kullanmak ile yükümlüdürler. Çalışır, sağlam durumda olan ve misafire teslim edilen herhangi bir eşyanın, mobilyanın, aracın hasarı durumunda misafirin villa çıkışı sağlanmadan hasar ödeneği alınacaktır. Misafirler konakladıkları yerin etrafındaki konaklayan komşulara karşı duyarlı olup, hassaslık göstermekle yükümlüdürler. Kanunen aykırı olan uyuşturucu, silah vs. gibi maddeler kesinlikle konaklama içerisine kabul edilmeyecektir. Aynı şekilde kanunen aranan kişi/kişileri konaklamada barındırmayacakalardır. Herhangi bir yasadışı iş, eylem, olay kabul edilmeyecektir. Misafir konakladığı süre boyunca kendi kusurundan oluşan muhtemel kazalardan, zararlardan, konaklamanın diğer bireylerinden de sorumludur. Eğer kiralama süresince belirtilen misafir sayısı maksimum misafir sayısından fazla ise konaklamadan ayrılması istenilecek ve ekstra ücret talep edilecektir.
Her tatil konutu açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istenecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir. Misafir ön rezervasyon işleminde vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt eder. Misafirin yanlış/eksik vermiş olduğu bilgilerden şirketimiz sorumlu değildir.

 

Daha fazla göster

Balayı Bungalow
Bulaşık Makinesi
Bungalow
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Doğa İçerisinde
Doğa Manzaralı
Havuzsuz
Internet – Wifi
Kettle
Klima
Şehir Manzaralı
Tost Makinesi
TV
Ütü
Wifi / İnternet
Tümünü Göster

Bahçe Bakımı
Elektrik
Gaz
Havuz Bakımı
Su

Havuzsuz Bungalow

Çıkış Saati: 10:00
Ek Misafir Kabul Edilemez.
Evcil Hayvan Giremez
Giriş Saati: 16:00
Sigara İçilmez

Aktiviteler
Araç Kiralama
Depozito
Ekstra Temizlik Ücreti
Havaalanı Transferi
Minimum Altı Konaklamada Ekstra Temizlik Ücreti
Rehberlik Hizmeti
Turlar

Kullanılabilirlik

  • Mevcut Değil
  • Mevcut

Konumu

Oy yok

Bir değerlendirme yazın

1.400.00 ₺ gecelik
08/10/2023
-
09/10/2023

Sahibi

Tatil Asya

Üyelik tarihi: 2023

Korunaklı Villa Aspendos

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
6 2 2 75m 2

Özel Havuzlu Villa Umutsu

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
4 2 2 m 2

Evcil Hayvan İzinli Villa Dedekavak

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
0 0 0 m 2

Özel Yüzme Havuzlu Villa Kırmızı

0/5 Puan Verilmemiş 0 Yorumlar
6 3 2 m 2