VİLLA/APART KİRALAMA ŞARTLARI VE SÖZLEŞMESİ
TARAFLAR VE AMAÇ

        Bu sözleşme ; “VİLLAYI/DAİREYİ/APARTI” kiralayan (bundan böyle “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır) ile “VİLLAYI/DAİREYİ/APARTI” kiraya veren (bundan böyle “TATİL ASYA” olarak anılacaktır) arasında başlangıç ve bitiş tarihleri önceden belirli bir süre için “VİLLAYI/DAİREYİ/APARTI” kiralanması amacı ile yapılmıştır. www.tatilasya.com”internet sayfasında ilan edilen “villalarımızdan/dairelerimizden/apartlarımız”dan herhangi birine internet sayfamız üzerinden veya telefon yolu ile veya elektronik posta yolu ile rezervasyon yaptıran müşteri ve beraberindekiler aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartların herhangi birine aykırı davranış, “TATİL ASYA'YA, rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, müşterinin villayı/daireyi/apartı terk etmesini isteme, alınan kapora, depozito bedelini iade etmeme, ve ödenmemiş olan kira bedellerinin tamamını talep etme  hakkını verir.

REZERVASYON VE ÖDEME

       Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize internet sayfamızda bulunan rezervasyon formu veya telefon yolu veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. TATİL ASYA kiralama şartları kiralamak istediğiniz Villa/Apart/Dairelerimizi kiralayacağınız tarihlerimizi belirtip, sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgilerini alarak ön kiralama işleminiz yapılmaktadır. TATİL ASYA  Ön kiralama yapıldıktan sonra villa/apart/daire için toplam ödenecek ücretin %25 ’ini kapora ödemesi olarak almaktadır. Kapora,  ön kiralama yapıldıktan sonra belirtilen zaman içerisinde ödendiği taktirde villa/apart/daire adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız, ayrıca elektronik posta yolu ile veya SMS yolu ile veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Kapora için 1 (bir) iş günü içinde Havale, EFT,Swift  ve yine site üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapılabilecektir. Kaporanın teslim alındığında en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza yazılı olarak Villanın/Apartın/Daire’nin rezervasyon onay belgesi gönderilecektir. Kiralama içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza kira edildiği ve yatırmış olduğunuz kaporanın günü saati bildirilmektedir. Kaporanın yatırılmaması durumunda TATİL ASYA, müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve villaya/aparta/daireye başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir. Villanın/Apartın/Daire’nin  geriye kalan ücretini sözleşme yapıldıktan ve Villanın/Apartın/Daire’nin kontrolleri yapılıp,   Villa/Apart/Daire tesliminde villa sahibine /yetkili kişiye eve girişte peşin olarak ödenir. Yine TATİL ASYA , müşteriye kiralananı  eşyalı olarak teslim edilmesi sebebiyle eşyaların kırık, dökük, hasar, kayıp, zayi vs. olmasına karşın …….(her villada bu ücret farklılık göstermektedir) hasar depozitosu almakta olup bu depozito Villa/Apart/Daire tesliminde peşin olarak (nakit) alınır. Hasar depozitosu müşterinin çıkışında ev sahibi ya da TATİL ASYA yetkilisinin gerekli kontrolleri yapmasından sonra eksik, herhangi bir zarar, kayıp, kırık, dökük olmaması durumunda müşteriye iade edilecektir. Yukardaki sebeplerle oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesi için bu miktarların villaya/aparta/daireye giriş günü nakit olarak yanınızda hazır edilmesi önemle hatırlatılır.

VİLLAYA/APARTA/DAİREYE GİRİŞ / ÇIKIŞ

       Rezervasyon başlangıç günü villaya/aparta/daireye giriş saati, en erken 16.00’dır. Müşteri; belirtilen saatten önce villaya/aparta/daireye giriş yapamaz. Müşterinin; belirtilen saatten önce gelmesi durumunda villaya/aparta/daireye giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan TATİL ASYA kesinlikle sorumlu tutulamaz. Ancak ev sahipleri binalarında erken giriş için inisiyatif gösterebilirler, ev sahiplerinin bu inisiyatifi temizliğin erken bitmesi, binanın erken teslim edilmesi gibi durumlara bağlıdır. Ancak TATİL ASYA erken giriş için bir garanti vermemektedir. Rezervasyon sonunda villadan/aparttan/daireden ayrılış saati tüm bölgelerimiz için, en geç sabah saat 10:00’dur. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda TATİL ASYA 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile villa/apart/daire kontrolü yapılamadan müşterinin villadan/aparttan/daireden çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir, gönderim masrafları hasar depozitosunun içinden ödenecektir. Müşterinin kendi isteği ile villayı/apartı/daireyi erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

VİLLA/APART/DAİRE KAPASİTESİ

      Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize internet sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da    rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. ( Çocuklar ve bebekler dahildir.) Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse, TATİL ASYA’ya  yazılı olarak başvurulacak ve villanın/apartın/dairenin kapasite durumuna göre TATİL ASYA’nın uygun gördüğü takdirde bu değişiklik yapılabilecektir.TATİL ASYA  bu durumdan kaynaklı müşteriden ilave ücret talep edebilecektir. Villaya/Aparta/daireye giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilen misafirlerin dışında villaya/aparta/daireye misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Aksinin tespit edildiği durumlarda TATİL ASYA  misafirlerin villayı/apartı/daireyi terk etmesini isteme, rezervasyonu tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villanın/apartın/dairenin tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep etme hakkına sahiptir. Villanın/apartın/dairenin kiralanması aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu hususta doğacak tüm sorumlulukları peşinen kabul etmiş sayılır. 

EVCİL HAYVAN/SİGARA

      Evcil hayvan izni olan villalarımızın/apartlarımızın/dairelerimizin dışındaki tüm kiralık villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize evcil hayvan getirilmesi yasaktır. Aksi takdirde TATİL ASYA  anlaşmayı tek taraflı fesih etmeye yetkilidir ve hiçbir geri ödeme yapmadan müşteriyi evden çıkarma hakkına sahiptir. Villalarımızın/Apartlarımızın/Dairelerimizin tamamının kapalı alanlarında sigara içilememektedir.

REZERVASYON , ÖDEME , İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

Hesabımıza yatırılan, villa/apart/daire bedelinin ön ödeme miktarı (EFT ile, veya Havale ile, veya Kredi Kartı ile "tek çekim veya taksitli", veya Peşin Olarak, veya Mail Order ile) ödeme yaptığınız andan itibaren

1: Rezervasyon tarihinden itibaren tesise girişe 45 güne kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı iptal tarihinden itibaren izleyen 20 iş günü içinde iade edilir.

2: Rezervasyon tarihinden itibaren tesise girişe 44-31 Günler arası yapılan iptallerde toplam ücret üzerinden %50 kesinti yapılır. Kesinti bedeli düşüldükten sonra iptal tarihinden itibaren izleyen 30 iş günü içinde kalan ücret iade edilir.

3: Rezervasyon tarihinden itibaren Konaklama başlangıcından önceki 30. Gün ile konaklama başlangıcı arasında olursa ve ya müşteri hiç gelmezse müşteri toplam bedelin %100 ünü ödemek zorundadır. Çünkü bu bedelin büyük bir kısmı ev sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.

     Müşteri, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Müşterinin  iptal bildirisini TATİL ASYA’ ya  yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez.

İptal koşulları;

     Herhangi bir nedenle, villa/apart/daire rezervasyonunun TATİL ASYA  tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart/daire varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

    Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere villa/apart/daire’nin iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa/daire/apartın kullanılmamasından  TATİL ASYA sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen bedelin tümü villa/apart/dairenin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip TATİL ASYA’nın bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.    

HASAR DEPOZİTOSU

      Her villanın/apartın/dairenin özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu müşteriden tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında müşteriye gönderilen konfirmasyon belgesinde yazılı olarak yer alacaktır. Hasar depozitosu müşteriden, villaya/aparta/daireye giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve müşteri villadan/aparttan/daireden ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen villa/apart/daire ile villanın/apartın/dairenin demirbaşlarında bir hasar, eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir. Müşterinin sözleşmede belirtilenden erken bir saatte villadan/aparttan/daireden ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile villa/apart/daire çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villada/Apartta/dairede oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.

YÜZME HAVUZLARI

     Villalarımızın/apartlarımızın/dairelerimizin Yüzme Havuzu ısıları(Havuzlarda ısıtma sistemi olmadığı takdirde); hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterir, villayı/apartı/daireyi kiralayan müşteri, havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından dolayı TATİL ASYA’yı kesinlikle sorumlu tutulamaz. Villayı/apartı/daireyi kiralayacak olan müşteri, villayı kiralayacağı tarihte hava durumunu öğrenmek için; Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü web sitesinden veya Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nü telefonla arayıp bilgi alabilirler.

SORUMLULUKLARIMIZ VE GARANTİ

    TATİL ASYA; villanın/apartın/dairenin belirlenen tarih ve saatte, temiz ve kullanıma hazır olarak müşteriye teslim edilmesinden sorumludur. Villaya/Aparta/daireye girişte, eğer bozuk, çalışmayan herhangi bir eşya ya da aksaklık varsa müşteri tarafından TATİL ASYA’ya derhal bildirilmeli ve bu aksaklıkların giderilmesi talep edilmelidir. TATİL ASYA bu talebi villa/apart/daire sahibine ya da ilgili şirkete bildirecek ve en geç 48 saat içinde bu aksaklığın giderilmesini sağlayacaktır. TATİL ASYA aksaklığın giderilmesinden sorumlu değildir, aksaklığın giderilmesine yardımcı olur. TATİL ASYA, zamanında bildirilmeyen aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. TATİL ASYA, villa/apart/daire sahibi ile müşteri arasında aracı durumundadır ve bu nedenle villada/apartta/dairede oluşabilecek aksaklıkların giderilmesinden villa/apart/daire sahibi sorumludur. Bunun dışında ortaya çıkabilecek ve müşterilerin kendi sorumluluklarında olan hiçbir kaza, hastalık, yaralanma, havuzda boğulma, ölüm, hırsızlık vb. ve villada/apartta/dairede olabilecek yangın, hırsızlık vb. olaylardan ve kazalardan TATİL ASYA sorumlu tutulamaz. Bunun dışında, müşterinin villaya/aparta/daireye ulaşmasında, geri dönüşlerinde, tatil sırasında üçüncü şahıslardan/firmalardan alacakları gezi, alışveriş, yiyecek, içecek, eğlence, ulaşım, seyahat, rehberlik hizmetleri vb. gibi herhangi bir servisten doğacak sorunlardan TATİL ASYA kesinlikle sorumlu olmayacaktır. Müşteri, villadan/aparttan/daireden ayrıldıktan sonra, villada/apartta/dairede kaldığı süre içerisinde TATİL ASYA’ya bildirmediği bir aksaklık ya da arıza nedeni ile alamadığı bir hizmet için herhangi bir hak ya da geri ödeme talep edemez.

FATURA - VERGİ

     TATİL ASYA web sayfasında yayımlanan hiç bir villa, ya da hiç bir apart, hiçbir daire  tatilasya.com ‘a ait değildir. Her villanın/apartın/dairenin sahipleri farklı farklı kişilerdir, şahıslardır, kurumlardır, şirketlerdir. TATİL ASYA, kişilerin, şahısların, kurumların, şirketlerin, villalarını/apartlarını/dairelerini müşteriye kiralamak için aracıdır (komisyoncudur), bu nedenle TATİL ASYA, sadece aracılık (komisyonculuk) faturası keser. Yani müşterinin ödediği ücretin içerisinden, belirli bir aracılık (komisyonculuk) kârı kazanır ve bu kâra fatura keser. Diğer geri kalan kâr villa/apart/daire sahibinin kârı olduğundan dolayı, geri kalanına fatura kesmez. Villa/apart/daire sahibi, ticari bir işletme olmadığından dolayı yıl sonunda devlete, kira geliri beyannamesi adı altında vergisini öder. TATİL ASYA, sadece kendi kazandığı kâra karşılık fatura kesmekle yükümlüdür, üçüncü şahısların, kurumların, kişilerin, şirketlerin kazandığı kâr için fatura kesmez, bundan kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

MÜŞTERİLERİN SORUMLULUKLARI

     Müşteriler villayı/apartı/daireyi, havuzu, bahçe mobilyalarını, villada/apartta/dairede kendilerine çalışır ve sağlam durumda teslim edilen tüm elektrikli ve elektronik eşyalar ile diğer mobilyaları temiz kullanmakla yükümlüdür. Müşteriler kendilerine temiz teslim edilen tüm mutfak eşyalarını aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır. Villada/Apartta/Dairede çıkış günü tüm çöpler atılmış ve bulaşıklar yıkanmış şekilde villa/apart/daire teslim edilmelidir. Aksi durumlarda ve villanın/apartın/dairenin makul ölçülerin üzerinde kirli bırakıldığı durumlarda TATİL ASYA bir temizlik ücreti tutarı hasar depozitosundan tahsil edecektir.

Villada/Apartta/dairede oluşan herhangi bir hasar durumunda, müşteriler TATİL ASYA’yı haberdar etmekle yükümlüdür. Müşterilerin konakladıkları süre içinde villaya/aparta/daireye verecekleri her türlü hasar ve kaybettikleri her türlü eşyanın bedeli eğer hasar depozitosu alınmışsa bu depozitodan düşülecek, hasar depozitosunu aşan hasar durumlarında ise müşteriden nakit olarak ödemesi talep edilecektir.

Ayrıca müşteri ve beraberindekiler toplumsal ve ahlaki kurallara uymaya, çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmamaya, yüksek sesle müzik dinlememeye, ülkemiz kanunlarınca yasaklanan ve suç teşkil eden davranışlarda bulunmamaya özen göstermelidirler. Bu gibi nedenlerle müşteri ve beraberindekiler hakkında TATİL ASYA’ya  bir şikayet ulaşması durumunda TATİL ASYA müşteriden rezervasyon süresi dolmadan villayı/apartı/daireyi boşaltmasını isteme hakkına sahiptir.

Web sayfasında belirtilen ve muhafazakâr, mutaassıp (havuzu dışarıdan görünmeyen villalar) olarak tanımlanan villalarda konaklama yapacak olan müşterilerimizin, yüzde yüz, görünmezlik garantisini TATİL ASYA vermez. Görünmezlik konusunda, müşteriler kendi mahremiyetlerini kendileri sağlamak durumundadır. Bu gibi problemlerde, TATİL ASYA, sorumluluk kabul etmez. TATİL ASYA, bu gibi problemlerden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Kiracı (Müşteri), Villa/Apart/daire girişinde TATİL ASYA’nın düzenlemiş olduğu "Villa/Apart/Daire Kira Sözleşmesi" ni okuyup, anlayıp, imzalamak zorundadır, aksi takdirde; TATİL ASYA’ya daha  önce ödemiş olduğu tüm paralar müşteriye iade edilmeyecektir ve villa/apart/daire konaklaması yaptırılmayacaktır. (kira tek taraflı olarak, TAİL ASYA tarafından fesih edilecektir). TATİL ASYA sözleşmedeki tüm bedeli talep etme hakkı doğacaktır. Villa/Apart/Daire Kira Sözleşmesinin bir nüshasını karşılıklı imzalar atıldıktan sonra  TATİL ASYA yetkilisinden alabilirsiniz.

MÜCBİR SEBEPLER

     Mücbir sebepler kapsamına giren durumlarda TATİL ASYA ve müşteri hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi karşılıklı olarak fesih edebilir. Ülkedeki savaşlar, konaklama yapılacak bölgedeki doğal afetler, ülke genelinde salgın hastalıklar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.

ŞİKAYETLER

     Müşteriler villada/apartta/dairelerde kaldıkları süre içerisindeki şikayetlerini TATİL ASYA’ya bildireceklerdir. Şikayet konusu durum, TATİL ASYA görevlilerince incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır. Konaklama süresinde bildirilmeyen, konaklama bittikten ve villadan/aparttan/dairelerden ayrıldıktan sonra yapılacak şikayetlerden TATİL ASYA kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI 

       TATİL ASYA; işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. TATİL ASYA hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir. TATİL ASYA, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. TATİL ASA, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.TATİL ASYA’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.tatilasya.com” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, TATİL ASYA’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. www.tatilasya.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. www.tatilasya.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. www.tatilasya.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. 

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

1)Villaya/Aparta/Daireye giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, TATİL ASYA'nin önüne geçemediği durumlarda TATİL ASYA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

2)Villaya/Aparta/Daireye ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. kısacası her türlü olumsuzluktan TATİL ASYA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3)Bazı villaların inşaasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villanın içinde bulunan her türlü bitki vs.) müşteriyi sağlıksal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan TATİL ASYA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 4)Tüm Villalarımızda/Apartlarımız/Dairelerimizde konaklayacak olan müşterilere özel araç ile gelmeleri ya da kiralamaları kendi rahatlıkları için tavsiye edilmektedir. Müşterinin villaya/aparta/daireye ulaşımı kendi sorumluluğundadır. TATİL ASYA kesinlikle sorumlu tutulamaz.  

  5)Villa veya apart veya daireyi kiralamış olan müşteri, kiralamış olduğu villanın veya apartın veya dairenin coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan TATİL ASYA sorumlu tutulamaz. 

  6) TATİL ASYA, villanın/apartın/dairenin konumunu Google Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.

   7)Villaya/Aparta/daireye ulaşım esnasında, özel veya kiralamış olduğunuz aracın zarar görmesinden TATİL ASYA sorumlu tutulamaz.

    8)Villayı/Apartı/Daireyi kiralamış olan müşterinin aracının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, müşterinin; otomobil, motor vs. kullanmadaki acemiliği ve buna bağlı olarak villaya/aparta ulaşamaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk müşterinin kendi sorumluluğundadır. Bu gibi veya buna benzer sorunlardan TATİL ASYA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

   9) Villa/Apart/Daire hakkındaki “www.tatilasya.com” detay sayfasında belirtilen "uzaklık tablosu" yaklaşık olarak yazılmıştır. Mesafeler tam net olarak belirtilmemiştir. Ufak tefek yanılmalar olabilir. Villayı/Apartı/Daireyi kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

   10) Villa/Apart/Daire hakkındaki “www.tatilasya.com” detay sayfasında "uzaklık tablosu"nda belirtilen mesafeler, en yakın restaurant , en yakın plaj, en yakın yerleşim yeri, en yakın toplu taşımanın geçtiği yol ve en yakın havaalanı göz önünde bulundurularak yazılmıştır. Belirtilen restaurant veya market kapanmış ise TATİL ASYA sorumluluk kabul etmez. 

    11) Villada/Apartta/dairede bulunan havuzda oluşacak boğulma, düşme, ayak kırılması, kol kırılması gibi oluşacak tüm kazalardan TATİL ASYA sorumlu tutulamaz.

    12) Villada/Apartta/Dairede oluşacak müşterinin sebep olduğu tüm kazalar ve olaylardan yangın, elektrik kaçağı, tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan,  servis sağlayıcılardan kaynaklanan telefon, su ve internet kesilmesi, TATİL ASYA sorumlu tutulamaz.

  13) Sitemizde belitmiş olduğumuz Villa/Apart/dairelerimiz birebir aynısı olup sitede göründüğü gibi olmadığını, sitede daha iyi göründüğünü, sitede daha büyük olduğu v.b. gibi bahaneler kabul edilemez ve TATİL ASYA sorumlu tutulamaz.

  14) Müşteriyi akrep, böcek sokması, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayıTATİL ASYA  sorumlu tutulamaz.

  15) Cenaze, ölüm, düğün, sağlık problemi, kaza veya kamu veya özel şirket personelinin izin iptali vb. durumlarda  kiralama şartları harfiyen geçerli olup iptal durumu söz konusu değildir.

 Müşteri yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm koşulları kabul etmiş olup bu vb. bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi takdirinde TATİL ASYA  sözleşmeyi tek başına fesih etme hakkını ve sözleşme bedeli talep etme hakkını kullanabilir.

İHTİLAFLAR

Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Fethiye İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

VİLLALARIMIZDAN/APARTLARIMIZDAN/DAİRELERİMİZDEN HERHANGİ BİRİNE REZERVASYON YAPTIRAN MÜŞTERİLER YUKARIDAKİ ŞARTLARIN TAMAMINI KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. BU ŞARTLARIN HERHANGİ BİRİNE AYKIRI DAVRANIŞ " TATİL ASYA’ya  REZERVASYONLARI TEK TARAFLI İPTAL ETME, GERİ ÖDEME YAPMAMA VE ÜCRETİN TAMAMI TALEP ETME HAKKI VERİR.

 

 

Neden Tatil Asya ?

Güvenli Ödeme

Web sitemiz 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan Tatil Asya üzerinden rahatlıkla rezervasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz ödemedeki güvenliğiniz için 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

Uygun Fiyat ile Rezervasyon İmkanı

Tamamen size uygun imkanlarla buradayız. Rezervasyon için ilk olarak ücretin tamamını ödemeniz gerekmemektedir. Kişi başı ön ödemenizi yapıp kalan limitinizi otele giriş yaparken isterseniz nakit isterseniz kredi kartı ile tek çekim olarak yapabilirsiniz.

Lisanslı Rehber

Otelde ve turlarda sizlere eşlik edecek olan kokartlı, lisanslı, işinde uzman, tecrübeli, profesyonel rehber arkadaşlarımız olacaktır. Ayrıca yapacağınız hiçbir aktivite için herhangi bir tecrübe, eğitim gerekmemektedir. Bunun gibi aktiviteler için size sunulan rehber arkadaşlarımız gerekli bilgilendirme yapacaklardır. Güvenliğiniz güvenliğimizdir.


Ekibimiz

Ülkü Türedi

Şirket Sorumlusu

Murat TÜREDİ

Şirket Sahibi / Müdür

Telefon
WhatsApp