Hakkımızda

TATİL ASYA

            Tatil Asya turizm sektöründe 15 yıldır bulunmaktadır. Kendilerine ait internet sitelerinde çok hoş yorumlar alarak güçlerine güç katmışlardır Acenta sahibi 15 yıldır bu işi yapan, tecrübeli, deneyimli, kokartlı, lisanslı, işinde uzman, donanımlı, güler yüzlü bir tur rehberidir. Bölgede seyahat acenteliği,taşıma,konaklama,inşaat,ithalat,ihracat üzerine faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz;

Tatil Asya tatilin başladığı ilk andan son ana kadar misafirlerini en iyi hizmeti vererek, eğlendirerek, adrenalin dolu hiç denenmeyen aktiviteleri deneterek, rahat, konforlu, güler yüzlü karşılayarak, sorunsuz bir şekilde bölglerinde misafir ederler.

Vizyonumuz;

Tatil Asya misafirlerini rezervasyon anından otel çıkış anına kadar oluşabilecek sorunlara karşı deneyimli personelleri ile çözüm önerisi getirmektedir. Oluşabilecek sorunları mümkün olan en hızlı biçimde yanıtlamaktadır. Misafirlere en iyi tatili sunmak için tüm gücüyle her konu üzerinde çaba sarf etmektedir.

  Tatil Asya

 

Neden Tatil Asya ?

Güvenli Ödeme

Web sitemiz 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan Tatil Asya üzerinden rahatlıkla rezervasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz ödemedeki güvenliğiniz için 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

Uygun Fiyat ile Rezervasyon İmkanı

Tamamen size uygun imkanlarla buradayız. Rezervasyon için ilk olarak ücretin tamamını ödemeniz gerekmemektedir. Kişi başı ön ödemenizi yapıp kalan limitinizi otele giriş yaparken isterseniz nakit isterseniz kredi kartı ile tek çekim olarak yapabilirsiniz.

Lisanslı Rehber

Otelde ve turlarda sizlere eşlik edecek olan kokartlı, lisanslı, işinde uzman, tecrübeli, profesyonel rehber arkadaşlarımız olacaktır. Ayrıca yapacağınız hiçbir aktivite için herhangi bir tecrübe, eğitim gerekmemektedir. Bunun gibi aktiviteler için size sunulan rehber arkadaşlarımız gerekli bilgilendirme yapacaklardır. Güvenliğiniz güvenliğimizdir.


Ekibimiz

Ülkü Türedi

Şirket Sorumlusu

Murat TÜREDİ

Şirket Sahibi / Müdür

Telefon
WhatsApp