Saklıkent Jeep Safari

Puan Verilmemiş
Süre

İptal

İptalsiz

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Kalkış Noktası Çalış, Hisarönü, Ölüdeniz,Fethiye

 

SAKLIKENT JİP SAFARİ TURU

    Fethiye Saklıkent Jeep Safari turu belki de Fethiye nin en eğlenceli turlarının başında gelmektedir. Şüphesiz ki Saklıkent Jip Safari turunda büyük bir keyif alacaksınız. Su savaşları, çamur banyoları, doğa harikaları.. Daha neler neler! Herşey sizleri Fethiye de kaldığınız otelden aldıktan sonra başlayacak..

FETHİYE TLOS: 

Yaklaşık 4000 senelik bir geçmişe sahip olan Fethiye Tlos şehri 4 ayrı imparatorluğun izlerini hala taşımaktadır. içinde birçok kaya mezarları, bir adet kilise, roma hamamı , antik tiyatro, ve Osmanlılardan kalma bir de kale bulunduran Fethiye Tlos ,Likyalılara , Romalılara, Bizanslılara, ve Osmanlılara ev sahipliği yapmıştır.

FETHİYE YAKAKÖY: 

Fethiye Yakaköy  soğuk su kaynaklarının çokluğu ve bununla beraber alabalık çiftlikleri ile ünlü bir bölgedir. Akdağ dan eriyen karlar önce yerin altına sonra da doğal yollarla yeryüzüne çıkmaktadır. Cennetten bir parça görünümündeki Fethiye Yakaköy  görülmeye değer doğal park görünümündeki alabalık çiftlikleriyle ziyaretçilerine kucak açmaktadır.

YEMEK:

Fethiye Saklıkent yakınlarında şırıl şırıl akan Eşen Çayı yanında , çevreden edinilen taze sebzeyle hazırlanan enfes açık büfe mezeler ve 4 ayrı çeşit ana yemekten oluşan menüsüyle yemek akıllarda iz bırakmaktadır.

FETHİYE SAKLIKENT:

Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan, gizli cennet olrak bilinen Fethiye Saklıkent Kanyonu yaklaşık 1.8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta Anadolu ya bir ödül niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Yaklaşık 18 kilometre uzunluğunda 600 metre yüksekliğinde olan kanyonda Jip safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme fırsatı bulmaktadır.

RAFTİNG:

Fethiye Saklıkent te  yapılan Fethiye Saklıkent rafting aktivitesi için katılmak isteyen ziyaretçiler önceden rehber ile görüşerek rezervasyonlarını yaptırabilirler. 5 yaşından 70 yaşına kadar herkesin katıldığı rafting turu inanılmaz doğası yaklaşık 35 dakika süren parkuru ve profesyonel rehberler eşliğinde yapılmaktadır.

ÇAMUR BANYOSU:

     Fethiye Saklıkent te tamamen doğal ve kokusuz çamur vücuda sürülüp 10-15 dakika kuruduktan sonra yıkanırken vücudumuzdan ölü hücrelerimizi arındırmaktadır. Kesinlikle yan etkisi olmayan çamur banyomuz aynı zamanda çok da eğlenceli geçmektedir. Fethiye Saklıkent Jip Safari turumuz için;

08:00 Kahvaltı Saati
08:30 Otelden Jipler ile alınış
10:00 Yakapark ziyareti
11:30 Saklıkent ziyareti
12:30 Öğlen yemeği / İsteğe göre zipline + rafting
15:00 Çamur banyosu
16:30 Gizli Kent Şelalesi
17:30 Otele dönüş

Misafirlerimiz ,Jiplerimizin toplanma noktasından su silahlarını temin edebilir, tüm gün sürecek olan su savaşının tadını çıkarabilirler

Önerilenler:

Su geçirmez ayakkabı veya terlik
Havlu
Yüzme kıyafeti
Fotoğraf makinesi
Güneş kremi
İçecekler için nakit para.

Fethiye Saklıkent Jip Safari Turu nda Tur Günleri : Haftanın her günüdür.

Fethiye Saklıkent Jip Safari için Alış Yeri ve Saatleri:

Likya World : 07:45
Meri Otel: 07:45
Ölüdeniz : 08:00
Hisarönü: 08:30
Ovacık: 08:30
Fethiye: 08:30
Letonia: 08:30
Hillside: 08:30
Çalış: 08:40

Fethiye Saklıkent Jip Safari Turu için kalkış noktanızı ve saatinizi rezervasyon formunun açıklama kısmında belirtmenizi rica ederiz.

Fethiye Saklıkent Jip safari Turu uygun fiyat ve rezervasyon imkanı ile en doğru adres: www.tatilasya.com

Daha fazla göster

Harita Üzerinde

Yorumlar

0/5
Puan Verilmemiş
Toplam Oy yok
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
Toplamda 1 - 0 / 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

itibaren 350.00 ₺

Sahibi

Tatil Asya

Üyelik tarihi: 2023