0 (İnceleme Yok)
Fiyat: 0.00 ₺
0
(Oy yok)
Rezervasyon
Süre

İptal

İptal

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Bu etkinlik hakkında

Kalkış Noktası Çalış, Fethiye, Hisarönü, Ovacık, Ölüdeniz

 

Yeryüzünde neler oluyor hepimiz biliyoruz. Artık sıkılmadık mı biraz sizce? Biraz da su altına bakmaya ne dersiniz? Orada neler oluyor? Sualtı dalışı ile bambaşka bir dünyaya yolculuk edeceksiniz. Keşfedilmemiş zenginlikler, var olan tabiat için Fethiye Tüplü Dalış Turu nda sizleri bekliyoruz. Denizin berraklığı ve temizliğinde büyüleneceğinizden çok eminiz. Profesyonel dalış hocalarımız ile değişik zaman ve periyotlar halinde su altı dünyasına bir sıçrayış yapmaya hazır mısınız? Değişik dalış noktalarında sizi bekleyen, resifler, su altı mağaraları, adalar..
Yalnız mıyım demeyin sakın! Fethiye CMAS,PADI,SSI sertifikalı eğitmenler kendi alanlarında profesyonel, tecrübeli, uluslararası konseptlerde lisanslara sahiptir. Ekibimiz İngilizce, Türkçe, Almanca dillerine hakimdir. İstek durumunda kurs ve eğitimler bu diller ile verilmektedir. Sizi biraz rahatlatalım. Çünkü dalış hocalarımız dalış noktasına varıncaya kadar sizin yanınızda olup dalış hakkında detaylı bilgilendirme yapacaklardır.
Sadece dalış mı peki diyenler için de özgürce denize girip güneşlenmeniz için yeterli zaman ayrılacaktır. Tüm bu tüplü dalış program sonu Fethiye’ye dönüş saatimiz 17:00-18:30 arasındadır. Teknede giderken günün yorgunluğunu güneşlenerek, gözlerinizi engin denize bırakıp gün içinde yaptıklarınızı anımsamış olup rehberimize küçük bir tebessüm vermeniz Tatil Asya ailesine yeterli olacaktır. İyi tatiller..

  • Endişelenmeyin! Ekibin profesyonel eğitmenleri ile ilk dalış yapacak olanlar için pratik sığ ve durgun sularda rehber eşliğinde destek sağlanacaktır. Güvenliğiniz bizim için önemli..

Fethiye Tüplü Dalış Turu nda Tur Günleri : Haftanın her günüdür.

Fethiye Tüplü Dalış Turu için Alış Yeri ve Saatleri:

Ölüdeniz : 08:00,
Hisarönü: 08:15,
Fethiye: 08:30,
Çalış: 09:00,

Fethiye Tüplü Dalış Turu için kalkış noktanızı ve saatinizi rezervasyon formunun açıklama kısmında belirtmenizi rica ederiz.

Fethiye Tüplü Dalış Turu için en uygun fiyat ve rezervasyon imkanı ile en doğru adres www.tatilasya.com

Fethiye Tüplü Dalış Turu – Fethiye uygun fiyat tatil imkanı – Fethiye Tüplü Dalış – uygun fiyat tatil

 

Harita Üzerinde

Yorumlar

0/5
Puan Verilmemiş
(Oy yok)
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
0 Bu Aktivite hakkında inceleme - Gösterilen 1 ile 0

Bir değerlendirme yazın

Gecelik: 0.00 ₺
0 (İnceleme Yok)
Toplam
0.00 ₺

Sahibi

Tatil Asya

Üyelik tarihi: 2023