Fethiye At Safari

Puan Verilmemiş
Süre

İptal

İptalsiz

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Kalkış Noktası Hisarönü, Ovacık, Ölüdeniz, Fethiye

 

AT SAFARİ

Bu kadar aktivitenin ardından Ölüdeniz ve Kayaköy ün o muhteşem güzelliklerinde kaybolmaya hazır mısınız? Hem de at üzerinde kovboy bakışlar ile! Evet yanlış duymadınız! Bu iki manzara için sizleri Fethiye At safari turuna davet ediyoruz! Üstelik hiçbir deneyim ve eğitim gerektirmiyor!  2-3 saat sürecek olan bu turda 2 ayrı parkur bulunmaktadır. 2 parkurdan birini tercih edip artık dünyada herkesin bildiği yeri yani Ölüdeniz i tepeden izlemek için ormanlık alanlardan ve patika yollardan tepelere çıkıyoruz. Korkmayın! Biz yanınızdayız! At Safari turu ile eski patika yolunun sonunda Rumların terk etmiş olduğu Kayaköy sizi bekliyor! Hayal edin! Her iki turda da verilen molalar ile Ölüdeniz in muhteşem manzarası ve yamaç paraşütü nefes kesici değil mi? Biraz da tatilim tarih koksun diyorsanız Rum evlerini, kiliselerini ziyaret edip anın tadını çıkarabilirsiniz. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu soğuk kış havalarında bir fincan kahve ile Fethiye günlük turlar tatilinizi hayal edin.. Heyecan verici değil mi? Sabırsızlanmayın! Fethiye günlük turlar ile biz sizi Fethiye de bekliyor olacağız!

 Sabah Turu / 3 Saat

 HİSARÖNÜ – KAYAKÖY (KARMYLASSOS)

At Safari turunda Hisarönü nden başlayan yolculuğumuz yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir. Fethiye çam ağaçları gölgesinde süren bu yolculuk orman patika yolu eşliğinde artık hepimizin bildiği Kayaköy de son buluyor. Mola için ise Kayaköy de bulunan gözleme-çay bahçesinde 20 dakika ayırıyoruz. İstek durumunda mola sonrası Kayaköy ün simgilerinden birisi olan eski kiliseye de geçiş yapabiliriz. Merak etmeyin! Kısa bir yürüyüş sadece..
Mola bittikten sonra tekrar Fethiye çam kokusu almak ister misiniz? O zaman eşyalarınızı kontrol edin. –Tekrar yola çıkıyoruz! Bir yandan oksijen alırken diğer yandan beton yığını şehrinizi unutup doğaya odaklanın. Araç, fabrika,korna sesi yerini hiç duymadığınız Fethiye at safari ile kuş sesleri, ağustos böcekleri seslerine bırakacak. 1 buçuk saat süren yolculuk sonrası tekrar başlangıç noktasına dönüyoruz. * Kilise giriş ücreti extradır.
Öğleden Sonra / 2,5 Saat

 HİSARÖNÜ – TEPE (KUŞBAKIŞI ÖLÜDENİZ)

Fethiye Hisarönü nden başladığınız çam kokusu,kuş sesi duyduğunuz, gürültüden uzak bir yerde süren 1 buçuk saatlik yolculuk sonunda Türkiye nin en büyük gözdelerinden olan, turkuaz mavisi, berrak, sakin denizi ile bilinen, fotoğraflarda yer edinmiş Fethiye Kumburnu nu ( Ölüdeniz ) kuş bakışı görmek için sabırsızlanıyor gibisiniz. İşte kuşbakışı tam olarak göreceğiniz  bir yerde 30 dakika mola veriyoruz. Rüya gibi, kendinizi o manzaraya bırakmak isteyeceğiniz yerde fotoğraflar çekip albümünüzde yer verebilirsiniz. Kahvenizi Fethiye manzarasında yudumlayıp 30 dakika hayatı yaşamak heyecan verici olmalıdır. Ne yazık ki bu manzaraya kısa bir ara veriyoruz ve aynı yol üzerinden tekrar başlangıç noktamıza geri dönüyoruz. Bu kısa ama etkileyici Fethiye at safari turumuz amatörler ve heyecanlananlar, adrenalini içinde hissedenler için daha kolay ve uygundur.
Not: Profesyonel biniciler istek durumunda rezervasyon ile gruptan ayrı gezdirilebilirler. Rezervasyon yapılmadan gruptan ayrı koşu yapmak uygun değildir. Ayrıca grup ile koşu yapanların sorumlukları Tatil Asya Ailesine ait değildir. Sorumluluk kendinize aittir.

Fethiye At Safari Turu için kalkış noktası Ovacık, ve Çalış bölgesidir. Fethiye At Safari kalkış noktanızı ve saatinizi rezervasyon formunda açıklama kısmında belirtmenizi rica ederiz.

Fethiye at safari turu ve Fethiye günlük turlar için en doğru adres www.tatilasya.com

Daha fazla göster

Harita Üzerinde

Yorumlar

0/5
Puan Verilmemiş
Toplam Oy yok
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
Toplamda 1 - 0 / 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

itibaren 400.00 ₺

Sahibi

Tatil Asya

Üyelik tarihi: 2023